Kim jesteśmy?

Wypożyczalnia Atrakcji to firma działająca na rynku od 2017 roku, specjalizująca się w kompleksowej organizacji różnorodnych wydarzeń. Nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi z zakresu konferencji, imprez masowych, firmowych, okolicznościowych, pikników rodzinnych oraz innych wydarzeń, skierowanych zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych uczestników.

Nasze doświadczenie w branży pozwala nam sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. 

 

Jesteśmy także specjalistami w dziedzinie wynajmu atrakcji eventowych, oferując bogaty wybór dmuchańców, sprzętu sportowego oraz innych unikalnych elementów, które nadadzą wydarzeniu niezapomniany charakter.

W naszym asortymencie znajduje się również szeroki wybór sprzętu eventowego, obejmującego urządzenia do waty cukrowej, popcornu, dekoracje eventowe oraz wyposażenie, takie jak stoły, ławy czy namioty. Dbamy o każdy detal, aby nasze usługi spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dumni możemy się poszczycić zaufaniem setek klientów, z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę na przestrzeni lat. To dla nas nie tylko wyraz uznania, ale również motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług. Jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom i sprawić, że Wasze wydarzenie stanie się niezapomnianym przeżyciem.

 

Nasz zespół

Nasz zespół to grupa ludzi łączących pasję z pracą. To właśnie dzięki nim, nasza firma zawsze w 100% spełnia wymagania klientów i dopina każdy event „na ostatni guzik” sprawiając, że impreza jest zawsze udana i zawsze pojawia się uśmiech nie tylko na twarzach organizatorów, ale głównie uczestników zabawy. Organizując eventy zawsze staramy się dobrać odpowiedni zespół animatorów, którzy zabawią najbardziej wybrednych uczestników.

 

Dmuchana zjeżdżalnia Tygrys - dmuchańce wynajem
Siłomierz kopacz - wypożyczalnia atrakcji i sprzętu eventowego

Skontaktuj się z nami...

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności, masz pytania, wątpliwości skontaktuj się z nami mailowo poprzez formularz kontaktowy, albo telefonicznie pod numerem telefonu +48 535 251 951, a postaramy się odpowiedzieć i doradzić.