Katalog | CennikPromocje | NewsletterTransport i warunki

Kontakt: tel. (+48) 535-251-951,  | biuro@wypozyczalniaatrakcji.pl

Zależy Ci na szybkiej wycenie? Skorzystaj z wyceny ONLINE,

Wybierz atrakcje, zapytaj o dostępność i koszt transportu!

Żywe maskotki

Przywitajcie się z magią przemiany i urozmaicenia każdego wydarzenia dzięki naszej kategorii „Kostiumy i Żywe Maskotki na Evencie”. To miejsce, gdzie rzeczywistość staje się teatrem, a wyjątkowe postacie ożywają, tworząc niezapomniane chwile radości i uśmiechów.

Odkryj nieograniczone możliwości transformacji dzięki naszym kostiumom, które dostosujemy do tematu każdego eventu. Czy to fantazyjne postaci z baśni, bohaterowie filmowi czy wyjątkowe kreacje na temat konkretnego wydarzenia – nasze kostiumy tworzą atmosferę magicznego przemieszania się między światami.

Przekształć swoje wydarzenie w kolorowy spektakl dzięki naszym kostiumom i żywym maskotkom. Skontaktuj się z nami, aby dostosować ofertę do swoich potrzeb i zanurzyć swoich gości w fascynujący świat wyobraźni i rozrywki!

Zobacz nasze pomysły na udany event

Dmuchany basen z piłeczkami, wypożyczalnia atrakcji, wynajem dmuchańców na event

Dmuchany basen z piłeczkami

Jeśli planujesz wydarzenie dla dzieci i chcesz dodać do niego dawkę radości i rozrywki, to nasza oferta wynajmu dmuchanego basenu

Stanowisko trenera personalnego

Trener personalny na evencie

Trener personalny na evencie to profesjonalista, który dostarcza niezapomniane doświadczenie z dziedziny fitnessu, zdrowia i dobrej kondycji fizycznej. Ta usługa

W PAKIECIE TANIEJ!!!

-20% RABATU

Zamów pakiet atrakcji i zgarnij nawet do 20% zniżki na usługi Wypożyczalni Atrakcji